Uncharted'ın arkasındaki isim yeni Marvel oyunu için sona geldi

Naughty Dog ve Visceral Games'in eski yazarı ve kreatif direktörü Amy Hennig'in Skydance New Media'daki ekibiyle birlikte bir Marvel oyunu üzerinde çalıştığını öğrendiğimizden bu yana neredeyse üç yıl geçti.

Uncharted'ın arkasındaki isim yeni Marvel oyunu için sona geldi

Epic Games'in Oyun Geliştiricileri Konferansı'ndaki State of Unreal gösterimi sırasında, Marvel 1943: Rise of Hydra adlı yeni bir hikaye fragmanı oyuna biraz daha ışık tuttu.

Adından da anlaşılacağı gibi oyun 2. Dünya Savaşı sırasında İşgal Altındaki Paris'te geçiyor. Bu hikaye odaklı aksiyon-macera oyununda dört karakter olarak oynayacaksınız: genç Steve Rogers (daha çok Kaptan Amerika olarak bilinir), T'Challa'nın büyükbabası Azzuri (dönemin Kara Panteri), ABD askeri ve Howling Commandos üyesi Gabriel Jones. ve Wakandalı casus Nanali.

Uncharted'ın arkasındaki isim yeni Marvel oyunu için sona geldi

Fragman, Kaptan Amerika'nın çatıların üzerinden koştuğunu gördüğümüz Kara Panter'i ararken kalkanıyla bazı düşmanları (muhtemelen Naziler) alt ettiğini gösteriyor. İkilinin bir köprüde çatışmasıyla bitiyor ama onların (Gabriel ve Nanali ile birlikte) ortak bir düşmanla savaşmak için sallantılı bir ittifak kurma ihtimalleri nedir?

Skydance New Media, oyunu geliştirmek için Unreal Engine 5.4 kullanıyor. Fragmanda, oldukça detaylı yüz animasyonları ve ortamlar da dahil olmak üzere, oyunun gerçekte nasıl göründüğünü yansıtan çarpıcı görseller yer alıyor. Hennig, "Bu fragmanda gördüğünüz tüm sahneler oyunumuzdan alınmış ve gerçek zamanlı olarak Unreal Engine 5'te çalıştırılıyor" dedi. 'Duman yok ve aynalar yok.' Hennig'in iddialarının geçerli olup olmadığını görmek için Marvel 1943: Rise of Hydra 2025'e gelene kadar biraz daha beklememiz gerekecek.