Watch Dogs Epic Store’da ücretsiz olacak!

135 TL değerindeki Watch Dogs Epic Store’da ücretsiz olacak

Watch Dogs Epic Store’da ücretsiz olacak!

Ubisoft ekibinin 2014 yılında Grand Theft Auto serisine rakip olarak çıkarmış olduğu Watch Dogs, önümüzdeki hafta Epic Store üzerinden ücretsiz olarak sunulacak!

Watch Dogs Epic Store’da ücretsiz olacak!

Epic Store, her hafta olduğu gibi bu haftada birbirinden güzel oyunları ücretsiz olarak bilgisayar platformu oyuncularına sunarak mutlu etmeye devam ediyor. Dün bilgisayar platformu oyuncularına A Short Hike, Anodyne 2: Return to Dust ve Mutazione olmak üzere üç farklı oyunu ücretsiz olarak sunmaya başlayan Epic Store, oyuncuları mutlu etmeye doymuyor! (Bu arada isteyen oyuncular toplam değeri 79.5 TL olan bu üç oyunu Epic Store üzerinden kütüphanelerine hala ekleyebilir ve oyunlara sınırsız süre ile sahip olabilirler)

Watch Dogs Epic Store’da ücretsiz olacak! - Resim : 1

 

Birçok yeni oyun ile oyun severlerin karşısına çıkmaya devam eden Epic Store, önümüzdeki hafta ise Steam’de 24 TL olan The Stanley Parable ve 135 TL fiyat etiketine sahip olan Watch Dogs oyununu, bilgisayar platformu oyuncularına ücretsiz olarak dağıtacak.

Oyunun konusundan bahsedecek olursak; Watch Dogs, gelecek bir zaman diliminde ve Chicago şehrinde geçiyor. Şehirdeki tüm “teknoloji” barındıran cihazlar, onları yöneten merkezi bir işletim sistemi yani Central Operating System (CtOS) tarafından denetleniyor. Konu işletim sistemi ve teknoloji olunca, bilgisayar korsanları da bu evrendeki yerlerini alıyorlar. Karakterimiz Aiden Pearce da başarılı bir bilgisayar korsanı. Geçmişte yaşadığı aile trajedisine yol açan suçlu geçmişi için adalet arayan Pearce, bu adaleti şehirde hack’lenebilen her türlü teknoloji ile birlikte aramaya devam ediyor. Dilerseniz aşağıdan oyunun sistem gereksinimlerini inceleyelim.

Watch Dogs oyununun minimum sistem gereksinimleri;

İşlemci: IntelCore 2 Quad Q8400 2.66Ghz or AMDPhenom II X4 940 3.0Ghz
Hafıza: 6GB RAM
Ekran Kartı: 1024 VRAM DirectX 11 Shader 5.0
DirectX: v9
Boş Alan: 25 GB