Oyun

Watch Dogs: Legion duyuruldu!

Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ı E3 2019 kapsamında resmi olarak duyurdu.

Watch Dogs: Legion duyuruldu!

Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ın 6 Mart 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacağını duyurdu.

Watch Dogs: Legion duyuruldu!
 

Oyunun tanıtım yazısı, fiyatları, ön sipariş bonusları ve sürümlerin içerikleri:

Çöküşüyle yüzleşen yakın gelecek Londra'sını geri kazanmak için hack'leyip gizlice düşmanın arasına sızarak savaşırken, neredeyse gördüğünüz herkesten bir direniş oluşturun. Direnişe Hoş Geldiniz.


 
Şehirdeki herkesi grubunuza katın ve istediğiniz kişi olarak oynayın. Gördüğünüz herkes eşsiz bir geçmişe, kişiliğe ve yetenekler serisine sahiptir.
 
Uplay Standart Sürüm - 309,00 TL
Uplay Gold Sürüm -  509,00 TL
Uplay Ultimate Sürüm - 618,00 TL
Xbox Store Standart Sürüm - 566,00 TL
Xbox Store Gold Sürüm - 600,00 TL
Xbox Store  Ultimate Sürüm - 650,00 TL
 
Ön sipariş bonusları: İçinde bir maske ile bir tabanca ve araçlar için altın dış görünümler bulunan Altın Kral paketini edinin.


 
Gold sürüm içeriği: Oyun deneyiminizi Gold Edition ile yükselterek üç gün erken erişim ve sezon biletiyle birlikte beş yeni hikaye, eşsiz yeteneklere sahip dört ikonik kahraman ve bir hikayeye hemen erişim edinin.
 
Ultimate sürüm içeriği: Oyun deneyiminizi Ultimate Edition ile yükselterek üç gün erken erişim, sezon bileti, Ultimate Pack ve dört haftalık bir VIP statüsü edinin. Sezon biletine beş yeni hikaye, eşsiz yeteneklere sahip dört ikonik kahraman ve bir hikayeye hemen erişim dahildir.

Yorumlar
Misafir
Ubisoft çok pahalı yapıyor oyunları 600 liraya oyun mu olur CPDR 2077 250 lira oda ucuz değil ama onu almak daha mantıklı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.