Oyun

Wii ile oynarken televizyonu kıran çocuk, annesi tarafından öldürüldü.

New York' da yaşan bir ailenen beş yaşındaki oğulları Jamar Johnson, evinde Nintendo Wii oyun konsolu ile oynarken, yanlışlıkla televizyonu düşürmüş


New York' da yaşan bir ailenen beş yaşındaki oğulları Jamar Johnson, evinde Nintendo Wii oyun konsolu ile oynarken, yanlışlıkla televizyonu düşürmüş. Kırılan televizyonu annesi görünce de sinir krizi geçirerek, oğlunun iki kez sırtına ve iki kez de göğsüne çok sert bir şekilde vurarak dövmüş.

Aradan beş günmiş ve çocuk sürekli olarak ağrılarının olduğunu ve kendisini hasta hissettiğini söylemiş. Annesi ise hastanede yaptıkları ortaya çımasında diye korkmuş ve hastaneye götürmemiş.

18 Haziran' da yani aradan beş gün geçtikten sonra, sabah uyandığında oğlunun hareket etmediğini ve ellerinin soğuk olduğunu farkeden anne panikle hastaneye koştu. Fakat oğlu aşırı iç kanama ve enfeksiyon sebebiyle hayatını kaybetti.

Önce suçunu inkar eden ve oğlunun parka düştüğünü idda eden canavar kadın Kim Crawford, yapılan baskılardan sonra suçunu kabul etmiş ve çok sinirlendiğini, hayatında ona hiç vurmadığı kadar sert vurduğunu söyledi.

Basit bir oyun konsolu ve televizyon dan sebep oğlunu öldüren canavar kadın umarız hayatı boyunca yaptığının cezasını çeker.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.