Oyun

World of Tanks PlayStation4 için Wolfpack Güncellemesini sunuyor!

Yeni haritaların yanı sıra 9’ar adet Sovyet ve Alman tankı, Sony’nin popüler platformunu kasıp kavurmaya geliyor


Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks PlayStation4 sürümüne Wolfpack içerik güncellemesinin 8 Mart’ta geleceğini duyurdu. Bu güncellemeyle birlikte oyuna 9 adet Sovyet ve Alman tankının yanı sıra 3 adet yeni harita ekleniyor. Wargaming yetkilileri ayrıca 4 Mart’tan itibaren US M6A2E1Mutant 6” Amerikan ağır tankının oyun içi mağazada satışa çıkacağını açıkladılar.

1456931568_wotconsoleps4assetsartworkwoldpack.png

Bu güncellemeyle PlayStation4 arenasına gövde gösterisi yapmaya çıkan toplam 18 adet Sovyet ve Alman tankı bulunmakta. Aralarında A-44, Obj.140, Pz. II G, VK 30.02 D ve Leopard 1 gibi efsanevi tanklar bulunan bu araçlar, hep birlikte hareket ettiklerinde rakipleri karşısında dört bir yandan üstünlük kurabilecek etkiye sahipler.

Wolfpack güncellemesi aynı zamanda düşmanı uzaktan alaşağı edebilecek sayısız nokta bulunduran dağlık Severogorsk haritası, çok çeşitli savaş taktiklerine olanak tanıyan Tundra haritası ve karmaşık yolları ve açılarıyla hem ofansif hem de defansif stratejiler geliştirebileceğiniz Dragon Ridge haritasını beraberinde getirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.