Oyun

World of Tanks PlayStation4'e bomba gibi düşecek!

150 milyon kullanıcısı olan World of Tanks PlayStation 4'e geliyor!

World of Tanks PlayStation4'e bomba gibi düşecek!

Wargaming, bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks’in konsol dünyasında yeni bir cephe açtığını duyurdu. Milyonlarca oyuncunun tutkuyla oynadığı oyun, Sony PlayStation4 platformuna geliyor. Hem de bu platforma özgü özellikler ve PlayStation oyuncularına özel bonuslarla.

PC, konsol ve mobil platformlarda dünya çapında 150 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu olan World of Tanks, PlayStation4’e yeni savaş mekanikleri de taşıyor. DUALSHOCK4’ün tüm imkânlarından faydalanan oyun, ışık barı, touchpad ve kontrolör üzerindeki hoparlörleri kullanarak oyuncuların savaşı daha önce hiç olmadığı gibi yaşamalarını, duymalarını ve hissetmelerini sağlayacak. World of Tanks PlayStation4 sürümü Share Play ve PlayStationVita Remote Play gibi platformun kendine has özelliklerini desteklemenin yanında, konsoldaki deneyimi en üst seviyeye taşımak için kontrol mekaniklerini de yenileyecek. Ayrıca kısıtlı bir süre için yalnızca PlayStation4’e özel olacak iki yeni harita da oyuna eklenecek.

1442399005_1442396952artworkjapantank.jpg

Asıl büyük sürpriz ise World of Tanks PlayStation4 sürümünün tüm PlayStation hesabı sahipleri için ücretsiz olarak sunulacak olması! Yani oyunu oynamak için PlayStationPlus üyeliği gerekmeyecek. Fakat PS Plus üyesi olan oyuncular, özel bir kamuflaja, premium bir tanka, üç gün süreyle Premium Hesaba ve satın aldıkları ürünlerde faydalanabilecekleri özel indirimlere sahip olacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.