Oyun

World of Warships, “Project R” Etkinliğini Sunar!

Diğer oyuncularla güçleri birleştirip özel bir gemiye ve birçok oyun içi ödüle sahip olmaya var mısınız?

World of Warships, “Project R” Etkinliğini Sunar!

Wargaming, bugün itibariyle World of Warships’in topluluğa özel etkinliği Project R’nin başladığını duyurdu. Bu özel etkinlikte oyuncular, çeşitli görevleri tamamlayıp “İnci” adı verilen oyun içi birimleri toplayacaklar. Topladıkları bu incilerle meşhur Japon destroyeri Kamikaze’yi yeniden inşa etmeye çalışacak olan oyuncular, aynı zamanda da çeşitli oyun içi hediyelere sahip olma şansı elde edecekler. Bu arada Kamikaze’nin çok özel bir kamuflajla birlikte geleceğini hatırlatmakta da fayda var.

1453137882_1453123800wowsrenderprojectrkamikaze.jpg

Project R etkinliği, oyuncu topluluğumuza dokunmak ve çeşitli oyun içeriklerini onlarla paylaşmak için harika bir fırsat olacak,” şeklinde konuşan Yardımcı Yapımcı Jacek Pudlik, sözlerini “Hepimiz oyuncuların bu kıyasıya mücadelede neler yapacağını merakla bekliyoruz,” şeklinde bitirdi.

İnci kazanmaya başlamak için oyuncular, World of Warships’e giriş yaptıktan sonra “Project R” misyonlarını seçmeliler. Bu özel görevleri tamamladıklarında ise krediler, Premium Hesap fırsatları, kamuflajlar ve etkinliğe katılımlarıyla doğru orantılı olarak elde edebilecekleri boost’lar oyuncuları bekliyor. Şayet katılımcılar el birliği ile 10 milyon dönemecini geçebilirlerse, 150 ve üstü sayıda inci toplamış katılımcılar arasından rastgele seçilecek 2000 tanesi, özel kamuflajlı Kamikaze’ye sahip olma şansı elde edecek.

1453137898_1453123786wowsartworkprojectr.jpg

Project R etkinliği, 6 hafta boyunca devam ederek oyunculara güçlerini birleştirip misyonları tamamlamak için yeterince zaman tanıyacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.