Oyun

World War Z oynanış videosu!

Saber Interactive World War Z için oyunun genel özelliklerinin tanıtıldığı yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı.

World War Z oynanış videosu!

Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive World War Z için oyunun genel özelliklerinin tanıtıldığı yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı.

World War Z oynanış videosu!


 
World War Z PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için 16 Nisan'da çıkacak. Oyunun tanıtım yazısına bakacak olursak; World War Z akın akın, vahşice saldıran zombi güruhlarına karşı, soluk soluğa oynanan, dört oyunculu co-op üçüncü şahıs nişancı oyunu.


 
Paramount Pictures yapımı filmden esinlenerek yapılan bu oyunda, hızlı silah çatışmalarının yanı sıra bu dünyaya ait hikâyeler de göreceksin. Swarm Engine, silahlı çatışma sırasında durmadan zombi üretiyor. İleri grafik teknolojisiyse dehşet dolu bir aksiyon tecrübesi sunuyor.
 
Co-op tabanlı hikâye modlarında, hayatta kalmaya çalışan toplulukların yaşadıklarına tanıklık et. Hayatta kalmak için diğer oyuncularla kapış. Kendini geliştir. Güçlü silah yükseltmelerini ve 16. seviye karakter sınıflarını açıp zorlu mücadelelere atıl.

World War Z 16 Nisan'da raflardaki yerini almış olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.