Oyun

Fortnite'a yepyeni bir özellik geliyor!

Fortnite'ın geliştiricisi Epic Games, yeni bir güncelleme ile Fortnite oyuncularına yepyeni bir özellik getirerek, oyuncuların yeniden doğmasına olanak sağlayacak! Detaylar haberimizde.

Fortnite'a yepyeni bir özellik geliyor!

Dünyanın en çok oynanan ve en çok beğenilen, popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan Fortnite'ın geliştiricisi Epic Games, yeni bir güncelleme ile yeniden doğuş özelliği getireceğinin müjdesini verdi.

Fortnite'a yepyeni bir özellik geliyor! 

Daha önce de farklı oyunlardaki özellikleri kendi oyununa eklediği görülen Fortnite, şimdi de Apex Legends‘ın yeniden doğma sistemini kendi oyununa entegre ediyor. Epic Games, daha önce de kendine rakip gördüğü bazı oyunlardaki en popüler özellikleri kendine has tarzı ile değiştirdikten sonra kendi oyununa entegre etmişti.

Yeniden doğma kamyonu olarak adlandırılan yeniden doğma sistemi ile oyun içerisindeki karakterlerden herhangi birisi ölse bile, diğer takım arkadaşları yeniden doğma noktalarında ölen arkadaşlarını yeniden oyuna çağırabilecek. Yeniden doğan oyun karakterleri, ellerinde silahları veya eşyaları olmadan geri dönecekler. Bu arada eğer bir takım arkadaşınızın yeniden doğmasını sağladıysanız, onu yeniden canlandırmak için belli bir süre beklemeniz gerektiğinin bilgisini de verelim.

Güncelleme ile gelecek olan bu özellik sayesinde oyundaki dengeler yeniden şekillenecek gibi görünüyor.

Fortnite'a yepyeni bir özellik geliyor! - Resim : 1

Oyunun bir önceki güncellemeleri nedeniyle, oyunda birçok bug oluşmuştu ve hatalar meydana gelmişti. Bu sorunları da farklı güncellemeler ile çözmeye çalışan Epic Games, geçen zaman zarfında fazlasıyla eleştirel yorumlara maruz kalmıştı. Oyuncular o kadar çok sinirlenmişti ki oyunun resmi Twitter hesabını bile hacklemişlerdi.

Epic Games, 'yeniden doğuş' güncellemesi ile eleştirileri bir nebze olsa da dindirmek istemiş gibi görünüyor.

Fortnite'a yepyeni bir özellik geliyor! - Resim : 2

Güncellemeler ile gelecek olan yeniden doğuş özelliğinin, önümüzdeki hafta oyuna eklenmesi bekleniyor. Fortnite’ın resmi YouTube kanalında önümüzdeki hafta gelmesi planlanan güncellemeler ile ilgili bir de video yayımladı. Yeniden doğma kamyonetinin de yer aldığı videoyu aşağıda sizler için paylaştık.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.