Oyun

Xbox 360'a İnternet Explorer dopingi!

Xbox kullanıcıları Kinect özellikli yeni İnternet Explorer uygulamasına çok yakında kavuşacak!

Xbox 360'a İnternet Explorer dopingi!

Microsoft'un tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan  Xbox 360'ı için yepyeni bir sürprizi var. Hatırlayacağınız üzre Microsoft son zamanlarda çıkaracağı işletim sistemi Windows 8 ve mobil işletim sistemi olan Windows Phone'lar üzerinde yoğun bir çalışma yürütüyor. Bunların yanında ek olarak yürüttüğü ve geliştirdiği projelerle birlikte gündemde kalmayı başaran Microsoft yeni bir duyurusu ile yine şaşırttı..

Microsoft yoğun gündemi arasında oyun severleri için ürettiği Xbox 360'ı boş bırakmadı. Xbox 360 için İnternet Explorer'ı geliştirirek kullanıcıların uzun zamandır beklediği hamleyi yaptı. Xbox 360 içinde şuan kullanılan sistem ise sadece Xbox'lara özel belli sınırlar içinde arama yapabilen, Bing arama motoru uygulaması bulunuyor.

1336736319_xbox-internet-explorer.png

Microsoft'un bu yeni projesi Xbox 360 kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Konsola gelen bu tarayıcı desteğinin büyük ihtimalle İE 9 tabanlı ve Kinect desteği ile el ve ses ile komut edebilebileceği biliniyor. Bu müjde kullanıcılara resmi olarak E3 fuarında tanıtılacak gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.