Oyun

Xbox Game Pass Ocak 2019 oyunları duyuruldu!

Microsoft, Ocak 2019 içerisinde Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine eklenecek oyunları açıkladı. İşte detaylar!


Microsoft, bu ay içerisinde Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine eklenecek oyunları açıkladı. Bu bizleri oldukça sağlam oyunlar bekliyor diyebiliriz. Ayrıca Life is Strange Complete Season ve Life is Strange: Before the Storm geçtiğimiz ayın sonlarında kütüphaneye eklendi.

Xbox Game Pass şu anda ilk bir ay için 1 TL. İlk ayın ardından aylık 59 TL ödeyerek Xbox Game Pass'i kullanmaya devam edebilirsiniz. Oyunlara gelecek olursak;

  • Life is Strange 2: Part 1 (3 Ocak)
  • Ark: Survival Evolved (3 Ocak)
  • Farming Simulator 17 (3 Ocak)
  • Absolver (7 Ocak)
  • Just Cause 3 (10 Ocak)
  • Aftercharge (10 Ocak)

Xbox Game Pass Ocak 2019 oyunları duyuruldu!

Peki Xbox Game Pass nedir? Xbox platformuna 2017 yılında gelen yeni üyelik paketi Game Pass, aylık belli bir ücret karşılığında birçok oyunu oynama imkanı sunuyor. Temelde bir üyelik paketi olan Xbox Game Pass, 100'ün üzerinde oyunu ücretsiz olarak oynamayı sağlıyor.

Sistemde 100'ün üzerinde Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişim imkanı sağlanıyor. Sisteme her ay eklenen yeni oyunlarla sayının sürekli arttığını da belirtelim. Üyelik paketine sahip olan kullanıcılar oyunları doğrudan konsollarına indirebiliyor ve gerçeğe eşdeğer bir deneyimle çevrimiçi veya çevrimdışı oynayabiliyor.

Sadece Xbox konsol ailesinde geçerli olan üyelik paketi aylık olarak ücretlendirildiği için istenen zamanda abonelik sonlandırılabiliyor. Xbox Game Pass'in önemli bir özelliği ise 14 gün boyunca ücretsiz olarak denenebiliyor olması. Hiçbir taahhüde girmeden 14 gün boyunca bu üyelik paketini deneyebilir ve memnun kalmazsanız abone olmadan kullanıma son verebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.