Oyun

Xbox Game Pass'e zam kapıda!

Xbox'ın aylık abonelik hizmeti Game Pass'e 1 Haziran'dan itibaren zam geleceği açıklandı.


Microsoft, Xbox Game Pass sisteminin fiyatını 1 Haziran itibariyle artıracağını duyurdu. Xbox Live tarafından Avrupa bölgesindeki abonelere gönderilen mesaj içeriğinde; "1 Haziran 2018 itibariyle, Xbox Game Pass aylık abonelik fiyatı değişen piyasa koşulları sebebiyle artıyor. Aboneliğinizi bir sonraki planlanan ödemeden önce iptal etmeyi seçmediyseniz yeni fiyattan ücretlendirileceksiniz." bilgilendirilmesi mevcut.
 
Xbox Game Pass'in aylık fiyatının sadece bazı Avrupa ülkelerinde artacağını öncelikle belirtmek isteriz. 1 Haziran itibariyle fiyat artışının Türkiye kullanıcılarını etkileyip etkilemeyeceği, yeni fiyatın ne kadar olacağı henüz resmi olarak Xbox TR tarafından açıklanmış değil.

Game Pass nedir?
 
Microsoft'un aylık abonelik sistemi Xbox Game Pass, 100'den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa erişim imkanı sunuyor. Xbox Game Pass içerisinde bulunan tüm oyunlar Xbox One konsolunuza direkt olarak indirilebiliyor. Ayrıca Xbox Game Pass aboneleri katalogda bulunan oyunları ve eklentilerini direkt olarak satın almak isterlerse kendilerine özel indirimler sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.