Oyun

Xbox Live Gold Mart ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Xbox One ve Xbox 360 sahipleri için aylık üyelik ile sunulan Xbox Live Gold'un, Mart ayı ücretsiz oyunları belli oldu. İşte Xbox Live Gold Mart ayı ücretsiz oyunları.

Xbox Live Gold'un ücretsiz oyunları açıklandı

Microsoft'un, Xbox Live Gold üyelerine sunduğu ücretsiz oyunlara yenileri eklendi. Xbox One ve Xbox 360 sahiplerinin aylık 29,99 TL ödeyerek sahip olduğu Xbox Live Gold üyeliği, Mart ayında birbirinden güzel ücretsiz oyun sunuyor.

Xbox One sahipleri 1 - 31 Mart arasında Ubisoft'un motosiklet oyunu olan Trials of the Blood Dragon'a ücretsiz erişebilecek.

Farkı yapısı ile FPS türüne yeni bir soluk kazandıran Superhot ise 16 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında yine Xbox One sahiplerine ücretsiz sunulacak.

Xbox Live Gold Mart ayı ücretsiz oyunları açıklandı - Resim : 1Film oyunu olan Brave: The Video Game ise Xbox One ve Xbox 360 sahiplerine 1 - 15 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak. Xbox Live Gold'un bu ayki son oyunu ise Quantum Conundrum oluyor.

16 - 31 Mart arasında Xbox One ve Xbox 360 sahipleri Quantum Conundrum'a, ücretsiz olarak erişebilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.