Oyun

Xbox One sesli mesajlaşma özelliğine kavuşuyor

Microsoft'un konsol için yayımlayacağı güncellemeyle kullanıcılar Xbox Live üzerinden kaydettikleri sesli mesajları gönderebilecek.

Xbox One sesli mesajlaşma özelliğine kavuşuyor

Microsoft şu sıralar oyuncuların önemli kontrollerini kaybetmemeleri için Xbox One oyuncularına kolaylık sağlamakla kafa yoruyor. Popüler oyun konsolu için nisan ayında yayınlanacak bir güncelleme kullanıcıların yoğun olarak istedikleri bir özelliği karşılayacağa benziyor: '' Sesli Mesajlaşma''

Bu yeni işlev kullanıcılara, cihazın mesajlaşma uygulaması aracılığıyla sesli mesajları oluşturup dinlemelerini sağlıyor.

Xbox tuşuna çift tıklama ile sesli mesajı kaydedip arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Mesajlaşma özelliği Xbox 360 ve Xbox One konsolları arasında uygulanabilecek.

Özel sohbet sunucuları, sürdürülmekte olan sohbet geçiş hizmetlerinin kalitesini, güvenirliğini ve istikrarının gelişmesinde büyük rol oynayacak. Microsoft ayrıca güncelleme kapsamına ufak çaplı arayüz yenilikleri ve sistem iyileştirmeleri dahil edecek. 

1427616060_gsmarena001.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.