Oyun

Yeni Assassin's Creed sızdırıldı!

Yeni Assassin's Creed oyununun adı ve geçeceği tarih bir anahtarlık sayesinde sızdırıldı.


Fransız oyun sitesi Jeux Video Live'ın yapmış olduğu habere ve paylaşmış olduğu Assassin’s Creed anahtarlığı fotoğrafına göre, bir sonraki Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed: Odyssey olacak.

Anahtarlık Yunan miğferi şeklinde tasarlanmış, bu da oyunun Yunanistan'da geçeceği işaret ediyor. Yaklaşık iki ay önce de Comic Book sitesinin editörü Liam Robertson kendi kaynaklarından edindiği bilgiler sonucu yeni oyunun Antik Yunanistan'da geçeceğini söylemişti.


 
Ek olarak bu haberi Kotaku da doğrulamış bulunmakta. Bunun yanı sıra bu oyun ile birlikte seriye diyalog seçeneklerinin geleceği, kadın ya da erkek ana karakter seçimi yapılabileceği ve oyunun 31 Mart 2019'da sona eren Ubisoft'un 2019 mali yılında çıkış yapacağı Kotaku'nun kaynaklarından duyduğu bilgiler arasında.

Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyunu ile ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Serinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Origins Ekim 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı. Büyük ihtimalle E3 2018 etkinliği sırasında yeni Assassin's Creed oyunu hakkında yeni duyumlar elde edeceğiz. Bakalım Origins ile yakaladığı başarıyı Ubisoft, Odyssey ile devam ettirebilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.