Oyun

LEGO DC Super Villains tanıtıldı!

Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games ortaklığı ile yeni LEGO DC Super Villains yapımını duyurdu.


Warner Bros. Interactive Entertainment ve TT Games LEGO DC Super-Villains video oyununu PlayStation 4, Xbox One, PC ve Switch platformları için resmi olarak duyurdu.

Yepyeni DC LEGO macerasına atılacağımız bu yapımda, evrenin gelmiş geçmiş en iyi kötü adamı olmaya hazırlanıyoruz. Oyuncular yepyeni bir süper kötü yaratıp onu canlandırırken oyunun aksiyon dolu hikayesi doğrultusunda tarihe geçecek hinliklere imza atıp felaket saçacak.

DC evrenindeki açık dünya deneyiminde, Justice League yok olmuş durumda. Dünyanın korunmasını kendilerine "Justice Syndicate" diyen çömezlerine bırakmış. Ne kadar başarılı olurlar orası tartışır gerçi. Dünyanın bu yeni, acayip süper kahraman özentilerinin asıl niyetlerini anlamak da size ve bir grup deli asosyale kalıyor.

Oyuncular, meşhur DC kötüleri olarak The Joker, Harley Quinn ve Injustice League'de bulunan birçok dava arkadaşının da katıldığı efsanevi bir maceraya atılacaklar. LEGO DC Super Villains 16 Ekim'de bizlerle olacak. Bakalım Warner Bros, bu sefer bizlere neler sunacak? Oyunun diğer Lego oyunlarına nazaran orjinal bir hikaye yapısına sahip olacağını da eklemeden geçmek istemeyiz. 

Yayınlanan duyuru videosuna yukarıdaki tarayıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.