Oyun

Yeni Assassin's Creed oyunu Vikingler hakkında olacak!

Bir sonraki Assassin's Creed oyununun Vikingler ile ilgili olacağını yönelik ciddi söylentiler ortaya çıktı.

Yeni Assassin's Creed oyunu Vikingler hakkında olacak!

Bir sonraki Assassin's Creed oyununun Vikingler ile ilgili olacağını yönelik ciddi söylentiler ortaya çıktı. İlk olarak, Tom Clancy's The Division 2'de yer alan bir posterde Viking görünümlü bir adam Assassin's Creed serisinden aşina olduğumuz ikonik Piece of Eden cismini tutuyor.

Yeni Assassin's Creed oyunu Vikingler hakkında olacak!

Ayrıca posterin başlığı Valhalla ki İskandinav mitolojisinden bu yer Viking kültürü ile de ilişkili.

Bu haber üzerine, Kotaku iki farklı kaynaktan edindiği bilgiler sonucu Bir sonraki Assassin's Creed oyununun Vikingler hakkında olacağını doğruladı ve şu anda Assassin's Creed Kingdom kod adı ile geliştirildiğini belirtti. Bunun dışında başka bir bilgi paylaşılmadı.

Ubisoft konu hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Şirket "2019'da tam teşekküllü bir Assassin's'e sahip olmayacağız." demişti. Bu yüzden oyun hakkında yakın bir zamanda resmi bir bilgi öğrenemeyeceğiz gibi görünüyor. 

Peki ya siz yeni Assassin's Creed oyununun Vikingleri konu almasına nasıl bakıyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.