Oyun

Yeni Battlefield oyunu bu yıl geliyor!

EA, yeni Battlefield oyununu 2018'de çıkaracaklarını açıkladı.


Battlefield 1 ile savaş türü FPS oyunlarındaki ibreyi Call of Duty'den kendine çeviren Electronic Arts, yakaladığı bu ivmeyi 2018'de de sürdürmeyi planlıyor. 

Electronic Arts, bu bağlamda 2018 bitmeden yeni bir Battlefield oyunu ile karşımıza çıkacağını açıkladı.

Yeni Battlefield için detay paylaşmayan EA, odak noklarının Battlefield olacağı için Anthem'in çıkışını 2019'a ertelediklerini belirtiyor. Bu erteleme kararında Anthem'in yeni bir IP olarak tasarlanmasın büyük etken olduğunun altı çiziliyor.

DICE’ın geliştireceği yeni Battlefield oyunu hakkında henüz bir detay paylaşılmadı. 1. Dünya Savaşı'nı konu alan Battlefield 1'i yeni DLC'ler ile fazlasıyla besleyen DICE, muhtemelen yeni Battlefield oyununda bizleri 2. Dünya Savaşı'na davet edecek.

Yorumlar
Kenan
Battlefield 1 ile savaş türü FPS oyunlarındaki ibreyi Call of Duty'den kendine çeviren Battlefield... OLması gereken :) Battlefield 3'ten bu yana savaş türü FPS oyunlarındaki ibreyi Call of Duty'den kendine çeviren Battlefield 1 ile...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.