Oyun

Yeni Call of Duty'de hikaye olacak mı?

Yeni Call of Duty oyunu için iş ilanı açan Infinity Ward, gelecek olan yapımın senaryo modu içereceğini doğrulamış oldu.

Yeni Call of Duty'de hikaye olacak mı?

Call of Duty: Black Ops 4 ile seride ilk defa bir oyun hikaye moduna sahip olmayacak. Peki bu durum gelecek olan tüm Call of Duty oyunları için mi geçerli olacak?

Önümüzdeki yıl Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu için açılan senaryo yazarı ilanı, hikaye modunun olacağını işaret ediyor.
 
İşin tanımlanmasında "gelecek nesil platformlar için yeni, heyecan verici, henüz duyurulmamış oyunlar" üzerinde çalışacak kişilerin arandığı ve bu kişilerin "çok çeşitli oyunlarda deneyim sahibi olan yazarlar, ses tasarımcıları ve yönetmenler" ile birlikte çalışacağı belirtilmiş.

Ayrıca istenilen özellikler arasında "FPS oyunlarına karşı güçlü bir ilgi ve tutku", "çok oyunculu ve tek oyunculu oyun tasarımında geniş bir kavrama yetisi" ve "oyun karakterlerini gerçek hayata taşıma" konusunda güçlü bir isteğe sahip olma nitelikleri aranmakta.

Kim bilir belki de Modern Warfare 4 tüm ihtişamıyla bizleri şaşırtmaya geliyordur. Ne dersiniz? Bu yıl çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini almış olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.