Oyun

Yeni Forza Horizon geliyor!

Xbox ekibinden yapılan açıklamaya göre yeni Forza Horizon oyunu bu seneki E3 fuarında görücüye çıkacak.

Yeni Forza Horizon oyunu yakında bizlerle olacak!

Her sene yeni bir Forza oyunu duymaya alışkınız. 2012'den sonra gelen Forza Horizon serisiyle beraber bir sene Forza Horizon bir sene Forza Motorsport oyunu görür olduk. Geçtiğimiz sene Forza Motorsport 7'nin çıkmasından dolayı bu sene yeni bir Forza Horizon oyunu görmeye kesin gözüyle bakıyorduk.

Nitekim öyle de oldu ve Xbox'ın İspanya ekibinden Fernanda Delgado, Gamereactor'a yeni Forza Horizon oyunun bu seneki E3 oyun fuarında gösterileceğini söyledi.

Delgado oyunun içeriğiyle ilgili “Bir sonraki Forza Horizon'un nerede olacağına dair birçok spekülasyon var ve bu da E3'te anlatacağımız bir şey” diyerek E3'e kadar birşey beklememiz gerektiğini belirtmiş oldu. Oyunun ismi de henüz onaylanmasa da Forzo Horizon 4 olma olasılığı neredeyse kesin gibi.

Açık dünya yarış oyunu olan ve uzun seneler boyunca PlayStation’ın popüler oyunu Gran Turismo ile mücadele eden Forza Motorsport ardından Forza Horizon oyunlarıyla bu mücadeleye devam etmişti.

Son Forza Horizon 2016 yılında satışa çıkarken PC’de ciddi optimizasyon sorunlarına sahipti ve bu sebeple oyuncular tarafından eleştiri toplarına tutulmuştu. Yine de Playground Games ve Turn10 zamanla bu sorunları ortadan kaldırmıştı.

Umuyoruz ki Forza Horizon 4’de benzer olaylar yaşanmaz ve bizlere güzel bir oyun deneyimi yaşatır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.