Oyun

Left 4 Dead bekleyenlere müjde!

Evolve ve Left 4 Dead oyunlarının geliştiricisi Turtle Rock Studios'un web sitesindeki iş ilanlarına göre yeni Left 4 Dead oyunu yolda.


Çocukluğumuzun oyunlarından biri olan Left 4 Dead, dünya çapında birçok multi severler tarafından beğenilmiş ve uzun yıllarca arkadaş ortamlarında yaşatılmaya devam etmişti. 

Evolve ve Left 4 Dead oyunlarının geliştiricisi Turtle Rock Studios websitesindeki iş ilanlarına göre "dünya çapında bilinen bir serinin" yeni oyunu üzerinde çalışılıyor. Bu da akıllara ilk olarak tabii ki Left 4 Dead'in devamı mı geliyor sorusunu getiriyor.

İş ilanları yeni oyunun multiplayer first-person shooter olacağı vurgulanmış, bu da olasılığı yükselten bir diğer etken. İş tanımlamasında aranılan özelliklere bakacak olursak: "modern first-person shooter motorları ile çalışmış" ve "rekabetçi first-person shooter oyunlarında çalışmış" olması ve istenilen "rekabetçi ve dengeli multiplayer harita düzenleri" yaratması.

Firmanın yeni bir online oyun dışın farklı bir alternatife yönelmesi beklenmiyordu zaten. Özellikle son zamanlarda Battle Royale türünün de yaygın olduğunu düşünürsek... Bir dakika... umarım düşündüğüm şey gerçek olmaz. (Battle Royale türünde bir Left 4 Dead)

Stüdyonun yaklaşık 3 sene önce çıkardığı 4v1 multiplayer shooter oyunu Evolve pek beklediği ilgiyi görememiş ve geçen ay yapılan duyuru ile 3 Eylül tarihinde Evolve'un dedicated sunucularının ve oyunun oynaması ücretsiz sürümü Evolve Stage 2'nin kapatılacağı açıklanmıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.