Oyun

Yeni 'Mini Drone'lar ülkemizde de satışa sunuldu

Parrot’ın merakla beklenen ödüllü ‘Mini Drone’ları, Rolling Spider ve Jumping Sumo ön sipariş fırsatı ile bir teknoloji market tarafından satışa sunuluyor. Teknoloji tutkunları ve oyun severlerin 15 Eylül’den itibaren deneyimleme şansı yakalayacakları akı

Yeni 'Mini Drone'lar ülkemizde de satışa sunuldu

Parrot’ın ödüllü mini robotları için sınırlı sayıda ön sipariş fırsatı sunuyor. 15 Eylül’den itibaren sevenleriyle buluşacak. Teknoloji tutkunları ve oyun severler, merakla bekledikleri akıllı oyuncaklarına çok yakında kavuşuyorlar. Parrot’ın uçan robot ‘Rolling Spider’ı ve zıplayan robot ‘Jumping Sumo’su bulundukları her ortamı eğlenceli hale getirecek. Bu iki muhteşem ürün için hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Jumping Sumo

Parrot, Jumping Sumo için geliştirdiği yeni kablosuz sistemi sayesinde akıllı telefonlar veya tabletler ile kolayca bağlantı kurulabiliyor. Ücretsiz Freeflight uygulamasıyla akıllı telefonun veya tabletin ekranı bir oyun joystick'ine dönüşüyor. Kolayca kontrolünü sağlanan Jumping Sumo, maceraperestlerin parmaklarının küçük bir darbesiyle önüne çıkan tüm engellerden kurtuluyor. Jumping Sumo 579 TLden satışa sunulmuştur.

1409408427_parrotjumpingsumoverge-800x532.jpg

Rolling Spider

Parrot'un kablosuz kullanılabilir cihazlarından diğeri Rolling Spider, bir robot oyuncaktan beklenenin çok daha fazlasını sunuyor. Yalnızca 65 gr ağırlığında olmasına rağmen, bulunduğu her ortamı eğlenceli hale getiriyor. Parrot'ın Rolling Spider robotu, akıllı telefonlarla veya tabletlerle kolayca bağlantı kurabiliyor. Cihaza indirilen ücretsiz Freeflight uygulamasıyla Bleutooth üzerinden bağlantısı kurulan Rolling Spider ile kesintisiz eğlence oyunseverleri bekliyor. Rolling Spider ise 369 TL'den satışa sunulmuştur.

1409408476_details.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.