Oyun

Yeni nesil el konsollarının ilki olmaya aday!

Nintendo, 3DS’in işlemcisini güçlendirme çalışmalarına başladı.

Yeni nesil el konsollarının ilki olmaya aday!

Teknoloji ilerledikçe oyun dünyasında da büyük gelişmeler oluyor. Artık bir oyun fragmanı bile sanki süper bir film çıkıyor havasında geçiyor. Oyun piyasasında 3DS mi yoksa PS Vita'mı daha güçlü soruları sorulurken Nintendo 3DS'in işlemcisini geliştirmeye başladı.

1339656709_nintendo3ds1277212732.jpg

Mario'nun yapımcısı olan Shigeru Miyamoto, 3DS ve Nintendo ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar yaptı. Miyamato açıklamasında: "3DS'i elime aldığım zaman gerçekten çok heyecanlanıyorum. Öyle sanıyorum ki yeni işlemcisiyle bu konsol, piyasanın en iyi el konsolu olacak."

"Yeni işlemcili 3DS hakkında ne düşündüğümü merak ediyorsanız söyleyeyim. Bence bu konsol yeni nesil el konsollarının ilki olmaya aday." Dedi. Miyamato'nun sözlerinden Nintendo, 3DS'in işlemcisini güçlendirme çalışmalarına başladığının görüşüne varıldı.

1339656725_3ds1.jpg

Nintendo yeni işlemcili konsollarını yeni bir isimle mi duyuracak yoksa mevcut 3DS'ler de bir güncellemeye mi gidecek bilinmiyor. Ancak ilerleyen günlerde bu soruların cevaplarını Nintendo verecek mi bakalım?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.