Oyun

Yeni Razer kulaklıklar oyuncularla buluştu

Pek çok kategoride yılın oyun ekipmanı ödüllerini toplayan Razer’ın en yeni kulaklıkları Kraken 7.1 V2, Kraken Pro V2 ve ManO’War 7.1 oyuncularla buluştu. Oyun içi ses ve takım iletişimi gibi önemli noktalarda geliştirmeler taşıyan her üç kulaklık da maks

Yeni  Razer kulaklıklar oyuncularla buluştu

Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer, tamamen yeni Razer Kraken Pro V2, Razer Kraken 7.1 V2 ve ManO’War 7.1 oyuncu kulaklıklarını ülkemizde de oyuncularla buluşturuyor. Her üç kulaklık da, günümüz eSporcularının ve oyun tutkunlarının yükselen beklentilerini karşılamak üzere geliştirildi.

Doğrudan eSporculara hitap eden Kraken Pro V2, bol ödüllü orijinal Kraken tasarımına eklenmiş geniş güncellemelerle geldi. Razer Kraken 7.1 V2 ise belirli bir oyuncuya göre özel ayarlanmış pozisyonel ses tanımayı sağlayan tamamen ayarlanabilir gelişmiş bir 7.1 sanal çevresel ses motoru taşıyor. Pek çok teknoloji yayını ve oyun etkinliği tarafından “piyasadaki en iyi kablosuz oyuncu ekipmanı” seçilen ManO’War’ın yine 7.1 sanal çevresel ses motoru taşıyan modeli ManO’War 7.1 ise “2016’nın en iyi konsol oyun ekipmanları” arasında gösteriliyor.

Razer Kraken V2 kulaklıklar,  yaygın olarak kullanılan diğer tüm kulaklık malzemelerinden daha dayanıklı ve esnek olan tamamen yeni bir birleşik alüminyum iskeletle yapılandırıldı. Bu yapı, düşme, bükülme, ağırlık yükleme, özensiz kullanım ve daha fazlasına karşı dayanması için ayrıntılı şekilde test edildi. Sonuç, pro oyunculuğun tüm zorluklarına karşı tamamen hazır olan bir kulaklık. Bu iki modeldeki geliştirilmiş ses performansı iki adet özel ayarlanabilir 50 mm hoparlörün etrafında kurulu. Bu hoparlörler önceki nesil Kraken kulaklıklarda bulunanlardan daha geniş ve böylece, oyun içi ses ile takım iletişimi arasındaki mükemmel dengeyi kuran daha geniş bir frekans aralığı sunuyor.

ManO’War 7.1’in öne çıkan özelliği ise, hem dijital hem analog olması. Pakete dahil olan dijitalden analoğa dönüştürücü USB (DAC) Razer ManO’War 7.1’in hem PC hem Mac platformlarında hızlı ve çarpıcı ses performansı vermesini sağlıyor. Katıksız analog bağlantı (3.5mm ses jakı) ise Xbox One, PlayStation 4 ve diğer platformlarla universal uyumluluk getiriyor.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Razer Kraken Pro V2

Oyun içi ses ve iletişim arasındaki mükemmel denge için özel ayarlanmış 50 mm ses hoparlörleri

Daha uzun süreli dayanıklılık için birleşik alüminyum iskelet

Maksimum konfor ve sıfır yorgunluk için tasarlandı

Teknik özellikler

Kulaklık:

Frekans tepkisi: 12 Hz – 28 kHz

Empedans: 32 Ω @ 1 kHz

Hassasiyet (@1 kHz): 118 dB

Giriş gücü: 30 mW (Maks.)

Hoparlörler: 50 mm, Neodim mıknatıslı

Kulak içi kaplama çapı: 56 mm / 2.2 in.

Bağlantı tipi: Analog 3.5 mm

Kablo uzunluğu: 1.3 m / 4.27 ft. artı 2 m / 6.6 ft mikrofon dağıtıcı adaptör kablosu

Yaklaşık ağırlık: 322 g / 0.71 lbs.

Mikrofon:

Frekans tepkisi: 100 Hz – 10 kHz

Sinyal-gürültü oranı: > 55 dB

Hassasiyet (@1 kHz): -38 ± 3 dB

Alım yönü: Tek yönlü

In-line kontrolleri:

Analog volüm kontrol tekerleği

Mikrofon hızlı sessize geçiş

Ses kullanımı:

3.5 mm ses jaklı cihazlar

Ses + mikrofon kullanımı

3.5 mm ses + mikrofon kombine jaklı cihazlar

Sistem gereksinimleri

PC / Mac / PlayStation® 4 / Xbox One*

Windows 7 / Mac OS X 10.9 (veya üstü)

Sürücü yüklemesi için internet bağlantısı

En az  100 MB boş sabit disk alanı

* Xbox One Stereo Headset Adapter gerektirebilir (dahil değildir)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.