Oyun

Yeni Spider-Man oyununda Avengers olacak mı?

Yeni Spider-Man oyununda Avengers üyelerinin olup olmayacağına Insamniac Games'ten yanıt geldi.

Yeni Spider-Man oyununda Avengers olacak mı?

Yıllar sonra artık kaliteli bir Spider-Man oyunu göreceğimiz kesin gibi. Insamniac Games'in imzasını taşıyan yeni Spider-Man oyunu, oynanışı, grafikleri ve hikayesi ile oldukça göz alıcı gözüküyor.

Eh bu kadar güzel duran bir oyun için de haliyle heyecanlanmamak ve yeni bilgiler edinmek için çırpınmamak elde değil. Bu konuda ısrarcı olan oyunculardan biri oyunda diğer Avengers üyelerini görüp görmeyeceğimizi sordu yapımcılara.

Oyun duyurulduğu andan itibaren merak edilen en önemli soruların başında diğer kahramanların ya da Avengers üyelerinin oyunda yer alıp almayacağıydı. Hatta E3 2018 oynanış videolarında Avengers kulesinin ve Doctor Strange'in yer aldığı Sanctum Sanctorum binasını görmüştük.

Bu yapıları görmemiz de haliyle akıllara bazı soru işaretlerini getirmiyor değil. Sonuç olarak bu yapılar varsa eğer o zaman diğer kahramanlar ile de aynı evrendeyiz demektir. Peki nerede diğer Avengers üyeleri? 

Yeni Spider-Man oyununda Avengers üyeleri olacak mı?

Bu detayların ortaya çıkmasından sonra oyunun Avengers evreni ile bağlantılı olacağı da açıklanmıştı zaten. Ancak anlaşılan bu bağlantı sadece ufak göndermeler ve görseller ile olacak gibi duruyor. Çünkü Insomniac Games'ten oyunda diğer kahramanların olmayacağına dair net ve kısa bir açıklama geldi.

Daha önce bu konuda firmaya birçok soru yöneltilse de bu sefer ki soru direkt olarak oyunun yönetmenine sorulmuş. Bir hayran twitter üzerinden oyunun yönetmen koltuğuna oturan Bryan Intihar'a "Oyunda Avengers üyelerini ya da buna benzer başka herhangi bir kahramanı görecek miyiz?" sorusunu sordu.

Bu soruya kısa ve net bir cevap veren Bryan Intihar ise "hayır" demekle yetinmiş. Yani oyunda ufak da olsa diğer kahramanları görme şansımız oldukça düşük. Yeni Spider-Man oyunu sadece PlayStation 4 kullanıcıları için 7 Eylül 2018'de raflardaki yerini almış olacak. Mısırları hazırlayın! Spidey geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.