Oyun

Yepyeni futbol menajerlik oyunu United Eleven!

United Eleven 50.000’i aşkın resmi lisanslı oyuncu ile başlama vuruşunu yapmaya hazırlanıyor!

Yepyeni futbol menajerlik oyunu United Eleven!

Nexon Europe tarayıcı tabanlı ve mobil uyumlu yepyeni futbol menajerlik oyunu United Eleven’ıtanıttı. United Eleven FIFPro (Uluslararası Futbol Oyuncuları Birliği) ve Bundesligaya kayıtlı lisanslı futbolcuların gerçek isimleri ve yüzlerini olabilecek en gelişmiş maç motoru ile birlikte oyunseverlere sunuyor.

NHN BlackPick şirketi tarafından geliştirilen United Eleven, oyuncuların FIFPro resmi lisanslı ve Bundesliga global IP haklarına mahsus 50.000’i aşkın futbolcu arasından kendi takımlarını kurmalarına imkân tanıyor. Oyuncular takımlarını kurarak, transferler yaparak, istatistikleri geliştirerek ve futbolcularını çalıştırarak tam bir futbol menajerliği deneyimi yaşayabiliyor.

Kapsamlı bir menajerlik simülasyonu için, oyun basit ama özgün futbol maçı etkileşimi sunuyor. Buna taktiklerin tam kontrolü, diziliş ve oyuncuların sıralanması kadar takımdaki oyuncular arası kimya ile bunun takımın tüm performansını nasıl etkileyeceğini hesaplamak da dahil. United Eleven en başından itibaren oyunculara kontrolü tam olarak ellerinde bulundurma imkânı tanıyor. İleri futbol simülasyon motorundan dolayı, oyunun her anında stratejik karar verme becerisi ile gerçek zamanda eşleştirmeler yapılabiliyor.

 1396971450_unitedeleven.jpg

Nexon Europe CEO’su Kenny Chang, konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor. “United Eleven, kolay erişim formatı, mobil desteği ve resmi FIFPRo ve Bundesliga lisanslarının getirdiği avantajla oyuncuların futbol tutkusunu sahanın dışına taşıyor. Dünyanın her yerinden futbol taraftarının, profesyonel stratejik oyun oynama imkanı veren bu sezgisel ve rahat futbol yönetim simülasyonunu kullanmasından büyük heyecan duyuyoruz.”

Tarayıcı-bazlı, mobil uyumlu oyun United Eleven, gereksiz kurma süresini de ortadan kaldırıyor. Oyuncular bir PC, akıllı telefon ya da tablet üzerinden kararlarını verip ve taktiksel ayarlamalarını yapabiliyor.

Nexon Europe oyunun Beta testlerini mayıs ayında yapmaya hazırlanıyor. Oyun 8 dilde, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, İspanyolca, Portekizce ve Türkçe olarak çıkacak. Oyun Avrupa’da, Kuzey ve Güney Amerika’da, Okyanusya’da ve Kuzey Afrika’da yayınlanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.