Sinema

13 Nisan'da gösterime giren filmler!

13 Nisan haftasında da 7 farklı film gösterime girdi. Bu hafta gösterime giren filmleri sizler için bir araya getirdik.


13 Nisan haftasında da birbirinden ilginç filmler gösterime giriyor. Bunlar arasında Dwayne Johnson, Naomie Harris'in başrollerini üstlendikleri Rampage: Büyük Yıkım ve John Krasinski ve Emily Blunt'ın başrollerini üstlendikleri Sessiz Bir Yer dikkat çekiyor.

Arada

Kaliforniya'da albüm çıkartmayı isteyen Ozan, İstanbul'da sahne almaktadır. Altan'ın babası da müzisyendir ama geçmişte yaşanan darbe ile hayalleri yıkılmıştır. Baba ve oğul ciddi bir kavgaya tutuşur ve Ozan, Kaliforniya'ya gitmek üzere evden ayrılır. Yapımda başrolleri Burak Deniz ve Büşra Develi üstleniyor.

Oflu Hoca Trakya'da

Oflu Hoca serisinin yeni filmi Oflu Hoca Trakya'da da, Oflu Hoca başkanlığını yaptığını kulüp için oyuncu avına çıkıyor. Yönetmenliğini Adem Kılıç'ın üstlendiği yapımda Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan gibi isimler yer alıyor.

Taş Devri Firar'da

Bir animasyon yapıtı olan Taş Devri Firar'danın ilginç bir konusu var. Taş Devri sonra erip Bronz Çağı'na geçilse de kahramanlarımızın bundan haberi yoktur. Üstelik kötü kral vadilerini onların ellerinden almıştır. Kahramanlarımız Kral'a bir futbol maçı mücadelesinde meydan okur.

Zamanın Sınırında

Rus yapımı filmde umursamaz bir maden işletmecisi olan Mikhail Shurov’un değişimi ve zaman yolculuğu anlatılıyor. Mikhail madenlerinden birinde göçük gerçekleşince İkinci Dünya Savaşı'ndan kalan cesetler ile karşılaşır. Bir çeşit zamanda yolculuk kapanına kısılan Mikhail, cesetlerin sırrını çözmek ve zaman döngüsünden kurtulmak zorundadır. Yönetmenliğini Dmitriy Tyurin'in üstlendiği yapımda Pavel Priluchnyy ve Elena Lyadova gibi oyuncular yer alıyor.

Vahşiler

Başrollerinde Christian Bale ve Rosemund Pike gibi bol ödüllü oyuncuların yer aldığı yapımda, bir Amerikan Süvari Alayı Subayı'nın dramatik yolculuğu konu alınıyor. Öfkeli subay Blocker'a Cheyenne savaş şefini topraklarına döndürme görevi verilir. Ne var ki ikili arasında büyük sorunlar vardır. Cheyenne savaş şefi, Blocker'ın pek çok arkaşını, Blocker'da savaş şefinin pek çok arkadaşını öldürmüştür.

Sessiz Bir Yer

Gerilim türündeki yapım haftanın en iddialı filmlerinden biri. 2 çocuklu bir aile şehir merkezinden uzakta yaşamaktadır. Aile işaret diliyle anlaşmaktadır. Bunun nedeni konuşamaları değil, seslerin karanlık bir varlığı çağırabileceğine inanmalarıdır. Bir gün çocuklardan biri ses çıkarınca, en karanlık kabusları gerçek olur. Yönetmenlik koltuğunda oturan John Krasinski, oyuncu olarak da Emily Blunt'a eşlik ediyor.

Rampage: Büyük Yıkım

Primatolog Davis Okoye, doğumundan beri bakımını üstlendiği zeki bir goril ile güçlü ilişkiler kurar. Ne var ki goril, üzerinde uygulanan bir deney sonucu vahşi bir yaratığa dönüşür. Kısa süre içinde pek çok hayvanın bu tür deneylere tabi tutulduğu ortaya çıkar. İlginç yapımın başrolünde Dwayne Johnson bulunuyor. Rampage'ın yönetmenlik koltuğunda ise Brad Peyton oturuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.