American Horror Story'nin yeni sezonunda ilk video!

American Horror Story'nin 9. sezon ismi, özel bir tanıtımla duyuruldu.

American Horror Story'nin yeni sezonunda ilk video!

Ryan Murphy imzalı American Horror Story, 9. sezon adını özel bir tanıtımla duyurdu. Buna göre, Emma Roberts'ın rol alacağı yeni sezon "AHS: 1984" ekranlardaki yerini alacak.

American Horror Story'nin yeni sezonunda ilk video!

"AHS: 1984"ün ilk tanıtımı, korku türünün en zengin dönemlerinden biri olan 80'leri işaret ediyor; türün önde gelen alt türlerinden 'slasher' filmlerine gönderme yapıyor. Diziye adını veren 1984 yılında "A Nightmare on Elm Street", "Children of the Corn" ve "Friday the 13th: The Final Chapter" gibi türün klasikleşmiş örnekleri izleyici karşısına çıkmıştı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AHS SEASON 9 is called...

Ryan Murphy (@mrrpmurphy)'in paylaştığı bir gönderi ()

"AHS: 1984" önümüzdeki sonbahar aylarında prömiyer yapmaya hazırlanıyor. Dizinin gedikli isimlerinden Emma Roberts'ın yeniden kadroda yer alacağı kesinlik kazanırken başrol Sarah Paulson'ın da geri dönmesi bekleniyor. Bir diğer emektar isim Evan Petersise geçtiğimiz günlerde, 9. sezonda rol almayacağını açıklamıştı.
 
American Horror Story'nin 10. sezon onayını şimdiden aldığını da not düşelim. Dizinin 9. sezonu sonbahar aylarında FX ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.