Sinema

Avatar 2 ne zaman çıkacak?

2009 yılında çıktığında büyük sükse yapan ve çok sevilen Avatar filminin devam filminin çıkacağını sitemizden duyurmuştuk. Peki ne zaman çıkacak?

Avatar 2 ne zaman çıkacak?

Sinema dünyasının gelmiş geçmiş en başarılı yapımlarından biri olan ve ülkemiz dahi aylarca gösterimde kalmayı başaran Avatar, izleyiciye sunduğu büyüleyici dünyası ve 3D teknolojisini çok iyi kullanması ile beyaz perdenin kült filmlerinden biri olmuştu.

1489581053_avatar-2-ne-zaman-vizyona-girecek-e1480079270921.jpg

İlk Avatar filminden sonra herkes, ikinci filmi sabırsızlıkla beklemeye başlamıştı. Ancak yıllarca beklememize rağmen James Cameron bir türlü devam filminin vizyon tarihini paylaşmamıştı. Birkaç ay önce ise yapımcı şirket Lightstorm Entertainment, Aralık 2018 için isimsiz bir film listelemiş, hayranlar da tabii ki bu filmin Avatar 2 olacağını düşünmüştü.

Ancak bugün James Cameron'ın Toronto Star'la yaptığı röportajda yöneltilen, Avatar 2'yi 2018'de izleyebilecek miyiz? sorusuna James Cameron Hayır, 2018 de olmayacak. cevabını verdi. Avatar 2'yi bekleyenler için en yakın tarih 2019 oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.