Sinema

Avengers 4 karakterlerinin kostümleri sızdı!

Ortaya çıkan yeni sızıntılara göre Avengers ekibinin yeni kostümleri belli oldu. İşte detaylar!

Avengers 4 karakterlerinin kostümleri sızdı!

Öncelikle habere başlamadan önce spoiler içerebileceği bilgisini vermek isterim. Tabii ki bu iddialar doğru ise. Ortaya çıkan yeni sızıntılara göre Avengers ekibinin yeni kostümleri belli oldu.

Bildiğiniz üzere Avengers: Infınıty War, sinema tarihinin en dikkat çeken süper kahramanlar filmi sıralamasında en tepe isimlerden biri olmayı başardı. Bu başarı tabii ki serinin hayranlarına devam filmi heyecanı içerisine sokmayı da başardı.

Avengers, Sonsuzluk Eldiveni ve Sonsuzluk Taşları arasındaki hikaye, 10 yıldan uzun süredir ustalıkla işleniyor. Bu eylemlerin sonunda Avengers üyelerinin, Thanos ile karşılaştığı bir hikaye örgüsü karşımıza çıktı. 

Avengers 4 karakterlerinin kostümleri sızdı!

Avengers 4 karakterlerinin kostümleri sızdı! - Resim : 1

İşler ne kadar devam filminde değişecek olursa olsun; Avengers: Infinity War, çizgi-roman hayranlarını üzecek bir şekilde noktalandı. Ancak merak etmeyin, bu konuda ortaya çıkan sızıntılara göre karakterlerimiz geçmişe giderek geleceğe yön vermeye çalışacaklar.

Bu harekat ne kadar başarılı olur orasını bilemeyiz ancak bu plan için karakterlerimiz öncesinde özel kostümlerini bile hazır etmiş bir şekilde karşımızda duruyor olacaklar. Ek olarak senaristlerden McFeely: "Sonumuzun nereye gideceğini tahmin etmek şimdilik oldukça zor." açıklamasında bulundu. Avengers: Infinity War Part 2, 3 Mayıs 2019'da heyecanla bekleyen sinema severlerin karşısında olacak.

Peki ya siz şimdiden heyecanlı mısınız?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.