Sinema
Avengers: Infinity War pek çok sürprize gebe!

Avengers: Infinity War fragmanındaki çarpıcı detay!

Fragmanının yayınlanmasının üzerinden iki gün geçmeden, Avengers: Infinity War sıkça tartışılan bir konu haline geldi.

Avengers: Inifinity War'un fragmanın göz kamaştırdığını belirtmiştik. Zaten ödüllü oyuncular Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Marc Ruffalo, Josh Brolin, Don Cheadle, Gwyneth Paltrow, Benicio Del Toro, Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Scarlett Johansson, Zoe Saldana, Tom Hiddlestone gibi isimlerin yer aldığı filmden daha azı beklenemezdi.

Bilindiği üzere Avengers: Infinity War fragmanının yayınlanmasının üzerinden 48 saat bile geçmedi. Ancak fragmanın sonundaki bir sahne, serinin hayranlarının özellikle dikkatini çekti.

Avengers: Infinity War fragmanındaki çarpıcı detay! - Resim : 1

Fragmanın sonuna dikkat ettiğinizde, Kaptan Amerika'nın Thanos gibi bir karakterin 2 Sonsuzluk Taşı ile güçlendirilmiş yumruğunu durdurabildiğe şahit oluyoruz. Çİzgi romanlardaki Kaptan Amerika, üst düzey olimpiyat atletlerini her açıdan sürklase edebilecek bir karakter.

Lakin işler süper-kahramanlar düzeyine indirgendiğinde durum tersine dönüyor. Bırakın Hulk ve Thor gibi karakterleri, Örümcek Adam bile saf güç ve yetenek açısından ondan üstün. Üstelik karşımızda Titan Mutant ırkının açık ara en güçlüsü Thanos bulunuyor.

Kısacası Kaptan Amerika, eğer bir "Sonsuzluk Taşını" elinde barındırmıyorsa, Thanos'un darbesini durduramaz. Senaristlerin bu konuda ters köşe yaptığına eminiz zira Thanos; Hulk (World Breaker versiyonunu bir kenara koyarsak) ve Thor'dan daha güçlü bir karakter.

Sorularımızın cevaplarına, filmin gösterime giriş tarihi 25 Nisan 2018'de yanıt bulabileceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.