Sinema
Transformers, Michael Bay'den kurtuldu!

Transformers serisinin geleceğini şekillendi!

Transformers serisinin 5 filmi, yaklaşık 4.5 milyar dolar gişe hasılatı elde etse de son yapımda, her açıdan hayal kırıklığı yarattı. Hasbro, yeni bir Transformers için harekete geçti.

Micheal Bay'in yönetmenliği üstlendiği Transformers serisi, 5 filmde yaklaşık 4.5 milyar dolarlık gişe hasılatı elde ederek, ulaşılması güç bir rakama imza attı. Ne var ki serinin son filmi 300 milyon dolarlık yapım bütçesine rağmen 600 milyon dolarlık gişe hasılatını elde etmekte zorlandı.

Son film; Mark Wahlberg, Josh Duhamel, John Turturro, Laura Haddock ve Anthony Hopkins,Glenn Morshower gibi birbirinde usta oyuncularla bezenmişti. Ne var ki oyuncuların kalitesi yeterli olmadı.

Transformers: The Last Knight; tüm sinema otoritelerinden düşük puan aldı ve serinin açık ara en düşük hasılatını elde etti.

Transformers serisinin geleceğini şekillendi! - Resim : 1

Hasbro Games, yapımın geleceği hakkında radikal kararlar aldı. Öncelikle 2018 yılının son çeyreğinde Bumblebee Solo filmi gösterime girecek. Yapımcı stüdyo, 2020 yılında ise Transformers One isimli yapımı, beyaz perde tutkunları ile buluşturacak. Filmde, Deceptionlar ile ve Autobotlar arasındaki savaşın sebepleri ve Optimus Prime ve Megatron arasındaki bağlantıya değinilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.