Sinema

Avengers: Infinity War üzecek!

Avengers hakkında açıklamada bulunan yönetmen Joe Russo, Marvel fanlarını filmi izlemeden önce üzülmeye hazır olmaları uyarısında bulundu

Avengers'ın yönetmeninden önemli açıklamalar!

27 Nisan tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan Avengers: Infinity War, tüm dünya genelinde heyecanla bekleniyor. 10 yıldır kendini bu film için hazırlayan Marvel ekibi, filme koydukları her şeyin kusursuz olmasını istiyorlar.

Hikaye bakımından seride köklü değişikliklere yol açacak olan bu film, tüm dünyada heyecanla bekleniyor. Hikayenin nasıl şekilleneceğini ve hangi karaktere ne olacağını az çok tahmin eden Marvel takipçilerine karşılık olarak filmin yönetmeni olan Joe Russo, Marvel fanlarını filmi izlemeden önce üzülmeye hazır olmalarını söyledi.

Böylelikle hayranların aklına gelen ilk şey filmde hangi ana karakterlerin öleceği oldu.

Yine de filmde bu tarz sürprizlerin yanında, başka sürprizlerin de beklediği söyleniyor. Senaryo olarak karmaşık duran. Fakat 10 yıllık bir altyapıya sahip olan film, altyapısı sayesinde anlatmak istediğini kolay bir şekilde anlatacaktır. Yine de sona geldiğimizde filmde senaryo açısından bazı saçmalıkların olacağını öne süren kişiler de bulunuyor.

Şimdiye kadar çekilen ve en çok heyecan oluşturan süper kahraman filmi olan Avengers: Infinity War, bakalım izleyenlerini memnun edebilecek mi?

Avengers: Infinity War, 27 Nisan'da sinemalarda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.