Sinema

Bergen, The Batman filmine fark attı!

Cuma günü Rusya hariç tüm dünyada vizyona giren The Batman filmi, Bergen’e yenik düştü. İşte detaylar!

Bergen, The Batman filmine fark attı!

Robert Pattinson’ın baş rol olduğu The Batman filmi Cuma günü büyük bir beklentiyle beraber vizyona girdi. Rusya hariç hemen tüm dünyada gösterime sunulan film, ülkemizde de sinema salonlarını doldurdu. Ancak The Batman Türkiye’de aynı gün gösterime giren bir başka yapım olan Bergen’e yenik düştü. İşte detaylar!

Bergen, The Batman filmine fark attı!

The Batman vizyona girdiği günden bu yana ülkemizde 329 bin kişi tarafından izlenirken 11 milyon 437 bin TL’lik hasılat elde etti. 828 sinema salonunda gösterime giren film, Türkiye’de Bergen’e mağlup olmaktan kurtulamadı. Ülkemizde 1.100 sinema salonunda izleyiciler ile buluşan Bergen, 3 gün sonunda 718 binden fazla kişi tarafından izlendi. 22 milyon 678 bin TL’lik hasılat yakalayan film, böylece The Batman’e fark atmış oldu.

Bergen filminin baş rolünde ise Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Henüz 30 yaşında kadın cinayetine kurban giden Bergin Sarılmışer’in hikayesini konu alan yapımın oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Şebnem Sönmez, Ali Seçkiner, Nergis Öztürk, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin gibi isimler de yer alıyor. Bergen’in henüz 3 günde yakalamış olduğu bu başarının zaman ilerledikçe daha da geliştirileceğine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlar
.....
Kaç milyon dolar fark atmış batman 138 milyon dolardan fazlada şuanda yalan haber yapma
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.