Sinema

Black Panther'den büyük başarı!

5 Ağustos 2018 itibariyle Black Panther, ABD'de 700 milyon dolarlık hasılat sınırını geçmeyi başardı.

Black Panther'den büyük başarı!

Birçok Marvel hayranının Black Panther filmini beğendiğine eminim. Her ne kadar eksileri olsa bile film güzel bir giriş yapmayı başardı sinematik evrenine. Sadece hayranlar tarafından değil film, Marvel'ın da yüzünü güldürmeyi başardı.

5 Ağustos 2018 itibariyle Black Panther, ABD'de 700 milyon dolarlık hasılat sınırını geçmeyi başardı. Bu büyük başarıyı, bugüne kadar sadece 2 film elde etmişti.

Bugün ise bu listeye üçüncüsü eklenmiş oldu. Star Wars: Güç Uyanıyor ve Avatar filmlerinin ardından bu başarıyı elde eden Black Panther, adını tarihe altın harfler ile yazdırdı diyebiliriz.

Black Panther Marvel'ın yüzünü güldürdü!

936 milyon dolar hasılatı bulunan Star Wars: Güç Uyanıyor, bu konuda liderliği elinde tutuyor. 2009 yılında vizyona giren Avatar ise 760 milyon dolarla takip ediyor. Black Panther ise 16 Şubat'tan bu yana 700 milyon dolar hasılat elde ederek 3. sıraya yerleşmiş durumda. 

Yıla bomba filmleri ile damgasını vuran Marvel, bu başarısını gelecek olan Avengers 4 filmi ile de devam ettirmeye kararlı. Listeye Avengers: Infinity War'ı dahil etmiyorum bile listeye. Az çok filmi izleyen ve takip edenler sonucunu biliyor diye düşünüyorum.

Bakalım 2019 yılı ile beraber Marvel, daha ne gibi başarılarla karşımıza çıkacak göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.