Sinema

Black Widow filmi için hazırlıklar tam gaz devam ediyor!

Kadın süper kahraman Black Widow filmi için yönetmen arayışları resmi olarak başladı.

Black Widow filmi için hazırlıklar tam gaz devam ediyor!

Yapılan açıklamaya göre, Black Widow filmi için 65 farklı yönetmenle görüşmelere başlandı. Avengers ekibinin çekici ve yetenekli ajanı olan Natasha Romanoff'u merkezine alacak olan solo film, Marvel süper kahramanlarının spin-off projeleri arasında en beklenenlerden biri durumunda.

Bilindiği üzere Marvel evreninde sadece Black Widow ile kadın süper kahraman solo film furyası bir ilk olmayacak. Diğer kadın karakterlerinin de toplanacağı bir projede ortada gezen iddialar arasında.

Variety muhabiri Justin Kroll'un sosyal medyadan verdiği bilgiye göre, Scarlett Johansson'ın bir kez daha söz konusu kurgusal karaktere hayat vereceği solo film için Marvel 65'ten farklı yönetmenle masaya oturdu.

Geçtiğimiz günlerde filmin yönetmen koltuğu için hatırı sayılır oranda kadın yönetmenin düşünüldüğü de açıklanmıştı.

"Mustang"in yönetmeni Deniz Gamze Ergüven, "The Rider"a imza atan Chloe Zhao ve "A United Kingdom"a imza atan Amma Asante, film için düşünülen kadın yönetmenler arasında yer alıyor. Filmin senaryosu Jac Schaeffer'ın imzasını taşıyacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.