Güncel
Avengers: Infinity War senaristlerinden şok açıklama!

Avengers: Infinity War senaristlerinden şok açıklama!

Avengers: Infinity War'un senaristleri ölen karakterler hakkında oldukça dikkat çekici açıklamalarda bulundu.


Avengers: Infinity War, 27 Nisan itibariyle dünya çapında gösterime girdi. Bir haftada 900 milyon dolara yakın gişe hasılatı elde eden film, ülkemizde de en iyi açılış yapan yabancı film ünvanının da sahibi olmuştu.

Öncelikle filmi henüz izlemeyen kişiler için haberimizin bolca spoiler içerdiğini  belirtmek isteriz.

Avengers: Infinity War'da çok sevdiğimiz pek çok kahraman bildiğiniz üzere var oluştan silindi. Bunlar arasında Doctor Strange, Spider-man, Rocket dışında tüm Guardians of Galaxy karakterleri, Black Panther gibi isimler yer alıyor. Bazı karakterler ise bizzat Thanos tarafından öldürüldü.

Aşırı saçma açıklamalar 

Filmin senaristlerinden Christopher Markus ve Stephen McFeely, yaptıkları açıklama ile tüm bu ölümlerin kalıcı olduğunu belirttiler. Ne var ki bu ifadeye zerre inanmıyoruz. Zira yeni gelecek olan Spider-Man, Doctor Strange ve Black Panther filmleri için imzalar çoktan atıldı.

Bu teknik detayı ortadan kaldırsak bile söz konusu karakterlerin yeni filmleri Marvel-Disney ortaklığına, ek milyarlarca dolar kazandırma kapasitesinde.

Hollywood'daki pek çok yetkili, gelecek filmdeki heyecan düzeyini artırmak için bazen yalanlara başvurabiliyor veya sürpriz bozanlık yapmamak adına geçiştirici açıklamalarda bulunabiliyorlar.

Tüm bu iddiaların ve teorilerin cevabına yanıt bulacağımız devam filmi, 5 Mayıs 2019'da bizlerle olacak. Unutmamak gerekir, 14 milyon olasılıkdan sadece 1 tanesi Avengers ekibimizi zafere ulaştıran yol olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.