Sinema

Breaking Bad 10 yaşında!

Breaking Bad hala günümüzde en iyi dizi olarak görülmeye devam ediyor. İlk bölümü üzerine 10 yıl geçen dizisinin şerefine oyuncu kadrosu bir araya geldi.


İlk olarak 2008 yılında vizyona giren Breaking Bad, AMC kanalında tam 5 sezonluk bir dizi olarak seyircilerin karşısına çıktı. Kısa süre zarfından adeta dünyada adını altın harflerle yazdırmayı başaran dizi, birçok kesim tarafından beğenildi ve en iyi dizi gözüyle bakılıyor hala günümüzde.

Şimdilerde hala en iyi dizi mi diye soracak olursanız, kesinlikle öyle demekten başka bir çaremiz yok. Çünkü onu hala tahtından edebilecek bir dizi sunulmuş değil. Bunu biz değil, dünya söylüyor. Eh haliyle bu başarının ardında dizi içerisinde oyunculuklarıyla karakterlere hayat veren Bryan Cranston, Aaron Paul, Dead Norris, Anna Gunn gibi sanatçılar, bir araya gelerek dizinin 10. yılını birlikte kutladılar.

Hatta şimdiden birçok hayran dizinin tekrardan başlaması için imza kampanyaları bile başlatmış. Bu kampanya sonucunda istekleri ne kadar yerine getirilir orası bilinmez ancak oldukça iyi bir kimya yakaladıkları kesin yapımcıların. Yine de biz olsak herşeyi tadında bırakmayı tercih ederdik diye düşünüyorum. 

Breaking Bad, 50 yaşında bir kimya öğretmeni olan Walter White’in maddi açıdan sıkıntıya düşmesinin ardından uyuşturucu işine girmesiyle şekillenen olaylar dizesini anlatıyor. İlk sezonu oldukça durgun geçen dizinin ilerleyen sezonlar da açıldığını da ek olarak belirtmeden geçmeyelim. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.