Sinema

Captain Marvel yeni fragmanda güçlerini sergiliyor!

Captain Marvel'dan yayınlanan özel klipte Captain Marvel'ın güçlerini keşfediyoruz.

Captain Marvel yeni fragmanda güçlerini sergiliyor!

Marvel'ın birinci zaman diliminin Avengers: Endgame ile sona erecek olmasının ardından ikinci nesil süper kahramanlarından biri olacak olan ve Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi olma özelliğine sahip Captain Marvel'dan özel bir klip yayınlandı.

Bu yeni özel klipte, Captain Marvel'ın düşmanlarına daha fazla göz atma fırsatı buluyor ve güçlerini nasıl kullandığına tanıklık ediyoruz. Ayrıca Jude Law'ın canlandırdığı Mar-Vell ile ve Samuel L. Jackson'ın canlandığı Avengers filmlerinden de tanıma imkanı bulduğumuz Nick Fury karakteriyle olan ilişkisine de yakından bakıyoruz.

Marvel Sinematik Evreni'nin henüz görmediğimiz bir zaman diliminde kendimizi bulacağımız Captain Marvel filminde Brie Larson'ın canlandırdığı Carol Danvers kendini iki uzaylı ırkının savaşının ortasında bulacak ve geçirdiği dönüşüm sonrası geçmişini keşfe çıkacak. 

Captain Marvel yeni fragmanda güçlerini sergiliyor!

Carol Danvers, geçmişte gezegenimizde yaşadığını ve burada bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlayan genç bir kadın olarak güvenebileceği tek kişi ile iletişim kuracaktır. Bu kişi de SHIELD çalışanı Nick Fury'nin ta kendisidir.

Geçmişini keşfettikçe kendine dair bilmediği yeni detayları keşfeden süper kahramanımız, bir yandan da özel klipte de gördüğümüz şekil değiştiren düşmanları Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi güçlü yapan erdemli Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynamaktadır.

İki ırkın Dünya üzerindeki savaşında bir taraf seçmek zorunda kalan Carol, bir süper kahraman olmanın gerçek anlamını keşfetme yolunda ilerleyecektir. Captain Marvel, 8 Mart 2019'da sinemalardaki izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.