Sinema

Cem Yılmaz yeni projesini açıkladı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Her Şey Çok Güzel Olacak'ın 20. yılı şerefine planları olduğunu Twitter'daki takipçilerine duyurdu.

Cem Yılmaz yeni projesini açıkladı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ilk filmi Her Şey Çok Güzel Olacak'ın 20. yılı şerefine bir film daha çekmek istediğini Twitter'dan rol arkadaşı Mazhar Alanson'u da etiketleyerek duyurdu.

Cem Yılmaz, 1998 yılında çekilen filmin 20. yılı için 40 dakikalık kısa metrajlı özel bir film düşündüğünü Twitter'daki hesabından duyurdu. Cem Yılmaz, Mazhar Alanson ile birlikte rol aldığı filmin senaryosuna da büyük katkıda bulunmuştu.

Her Şey Çok Güzel Olacak filmi aynı zamanda Cem Yılmaz'ın ilk sinema deneyimi. Film, Altan ve Nuri kardeşlerin hikayesini konu alıyordu. Altan karakterini Cem Yılmaz, Nuri karakterini ise Mazhar Alanson canlandırmıştı.

Önümüzdeki yıl,HŞÇGO filmimizin 20.yılı ! 20.yıl şerefine bi 40 dk lık orta metraj özel bi film düşünüyorum @mazharalanson12 ! Yakışır ;) pic.twitter.com/nYNmv82cZs

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) 19 Nisan 2017
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.