Daredevil'in 3. sezonundan nefes kesen fragman!

19 Ekim 2018'de Netflix'te yerini alacak olan Daredevil'in 3. sezonundan nefes kesen yeni bir fragman yayınlandı.

Daredevil'in 3. sezonundan nefes kesen fragman!

Netflix'in en sevilen dizilerinden biri olan Daredevil’in üçüncü sezon fragmanı sonunda New York Comic Con'da gün yüzüne çıktı. Hells Kitchen şeytanının yeni hedefi ve daha da önemlisi, yeni düşmanı hakkında bilgiler veren fragman, oldukça dikkat çekici duruyor.

Marvel'ın sevilen kahramanlarından Daredevil, yeni sezonuyla beraber geri dönüyor. Marvel'ın süper kahramanları arasında köprü görevi gören Netflix, bu kez olayları farklı bir boyuta taşımaya hazırlanıyor.

Bu sezon Wilson Bethel'in rolü, prodüktor Jeff Loeb'e göre "Marvel'ın en kötü sırrı" idi. Wilson Bethal, şu anda Dex olarak da bilinen FBI ajanını oynuyor ancak hayranlar, Bullseye'ın diziye katılacağını tahmin etmekte.

Daredevil'in 3. sezonundan nefes kesen fragman!

Tüm bunlara rağmen Daredevil oyuncuları ve ekibi hiçbir dedikoduyu onaylamamakta veya reddetmemekte ısrarcılardı. "O kadar delirmiştik ki, birisi gelip fotoğrafını çeker diye, yazarın odasındaki mantar panoyu bile çıkartmıştık" dediler. 

Bullseye'ın FBI ajanlığından nasıl kötü adama dönüştüğü konusunda da konuşuldu. Aynı zamanda panelde yayınlanan kesitte, Fisk'in kendi avantajları için kullandığı Poindexter'ın, üzücü bir hikayesi olduğu gösterildi.

Çizgi roman serisinde Daredevil’in en popüler hikayelerinden birisi olan Born Again hikayesini işleyeceklerini doğrulayan Charlie Cox izleyicilere güzel bir deneyim yaşatacak gibi duruyor.