Sinema

Dikkatleri üzerine çeken Darth Vader filmi!

Darth Vader için hazırlanan hayran yapımı film, herkesi kendisine hayran bıraktı. İşte detaylar!


"Yalnız olmak nasıl hissettiriyor? Sevdiğin herkesi senden aldım. Bu sefer beni unutmazsın..." Star Wars evrenine ait yeni bir hayran yapımı kısa film, açıkçası bizleri şaşırttı. 

Darth Vader için hazırlanan hayran yapımı film, açıkçası en az orjinal filmleri kadar kaliteli çekilmiş. Kısa filmde Anakin Skywalker ruhen ölmüş ve onun yerini Darth Vader almıştır. Padme’nin ölümü ve Darth Vader’in dönüşümü üzerinden sekiz ay geçmiş.

Dikkatleri üzerine çeken Darth Vader filmi!

Emir 66 komutlarına uymayan bazı klon askerleri ve onları kontrol eden bir Jedi Ustası ve onun genç karısı hakkında İmparator‘un emirlerini uyguluyor. Ancak kısa filmin başında Vader‘ın, İmparator‘la olan iç çekişmesine de tanık oluyoruz.

Klasik üçlemenin son filminde Vader‘ın İmparator‘a olan bağlılığını neden sorguladığı soru işaretiydi. Kısa filme yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz nasıl buldunuz? 

Açıkçası bu tarz kaliteli hayran yapımı filmler gerekli diye düşünüyorum. Malum, Disney Star Wars'ın solo filmlerini iptal etmeyi seviyor bildiğiniz gibi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.