Sinema

Game of Thrones'un Khaleesi'sinden veda!

Game of Thrones'un güzel oyuncusu Emilia Clarke'ın veda mesajı izleyicilerini üzdü.

Game of Thrones'un Khaleesi'sinden veda!

Global olarak toplam izleyici sayısı ile diğer yapımlara taş çatlatan Game of Thrones, gelecek sene final sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Ankaşılan sadece bizler dizinin finalinden sonra diziyi özlemeyeceğiz. Dizinin kadrosunda yer alan birçok oyuncuda bu konudan biraz sıkıntılar çekmekte. Geçtiğimiz 8 sene boyunca ekranlarda boy gösteren Game of Thrones’un yetenekli oyuncusu Emilia Clarke'da Instagram’da paylaştığı gönderisi ile diziye dair tüm sahnelerini bitirdiğini oldukça duygusal bir mesaj ile Instagram hesabında paylaştı.

Emilia Clarke, yaptığı açıklamasında: “Bu bir yolculuktu. Game of Thrones’a hayal dahi edemediğim bir hayatı yaşama imkanı sunduğu için ve bana asla özlemekten vazgeçmeyeceğim bir aile verdiği için teşekkür ederim.” sözlerine yer verdi. Bu gönderi sonrası Emilia Clarke’ın gönderisinin altına oyuncu arkadaşları da eşlik eederek kendisinden gurur duyduklarını dile getirdiler. 

Dizinin biteceği dönem Game of Thrones hayranları koca bir boşluğa düşecek olsa da Game of Thrones evreninde geçen farklı bir dizi de izleyiciler ile buluşacak.

Geçen 8 yılın ardından adapte olmak zor olsa da benzer başarıda bir dizi ile karşılaşmak yine de bizleri sevindirecektir diye düşünüyorum.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.