Sinema

Wonder Woman 2'den ilk bilgiler geldi!

Wonder Woman'ın güzel oyuncusu Gal Gadot, sosyal medya hesapları üzerinden ikinci filmde nasıl gözükeceğini paylaştı.


Sonunda Wonder Woman 2'den somut bir şeyler görebildik. İlk filmi ile DC sinematik evreninin en başarılı filmlerinden biri olarak gösterilen Wonder Woman'ın devamının Wonder Woman 1984 adı ile çıkacağı açıklanmıştı. Bu bilgilendirmenin ardından Gal Gadot, sosyal medya hesapları üzerinden filmin ilk karelerini paylaştı.

Sosyal medya hesapları üzerinden paylşatığı görsellere kısaca göz attığımız zaman, Gal Gadot'un her zaman ki gibi ne kadar büyüleyici olduğunu görüyoruz. Kostüm açısından pek farklılık bulunmasada bazı değişiklikler de göze çarpmıyor değil. 

Wonder Woman 1984 için ilk görseller geldi!

İlk filmde bizi 1. Dünya Savaşına götüren Wonder Woman'ın devam halkası konusunda ise Warner Bros henüz resmi bir açıklama yapmadı. Çekimleri başlayan filmin konusu ile ilgili resmi açıklamalar muhtemelen ilerleyen haftalarda açıklanacaktır ancak halk arasında çekimlerin çoktan başladığı bilinmekte. 

İlk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğuna Petty Jenkins'in oturacağı devam filminde Cheetah karakterini de görme şansına erişeceğiz. Chris Pine'ın da geri döneceği filmde Cheetah karakterine ise Christen Wiig hayat verecek. 

Wonder Woman 1984, 2019 yılında bekleyenleri ile buluşmuş olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.