It: Chapter 2'den ilk fragman geldi!

Korku türündeki devam filmi It: Chapter 2'nun ilk fragmanı paylaşıldı.

It: Chapter 2'den ilk fragman geldi!

Yılın en çok merakla beklenen filmlerinden olan It: Chapter 2'nun ilk fragmanı sinemaseverlerle paylaşıldı. Stephen King'in romanından uyarlanan It'in devam halkası olan It: Chapter 2, izleyicilerini ilk filmde yaşananlardan 27 yıl sonrasına götürüyor.

It: Chapter 2'den ilk fragman geldi!

Korku filmi It'in devam filmi olan It Chapter 2'dan fragman yayınlandı. İlk filmin izleyicilerle buluşmasının ardından merak uyandıran ikinci filmin fragmanında, karakterlerin yetişkinlik hallerine göz atabiliyoruz. 1990'lı yıllarda romandan uyarlanan mini dizi It'in ardından 2017 yılında roman ikinci kez uyarlanmıştı.

Film, ergenlik çağındaki karakterlerin Pennywise adında bir çeşit uzaylı olan ve kasabaya 27 yılda bir gelerek çocukları kaçırarak onlardan beslenen Pennywise ile mücadelelerini konu ediniyordu. İlk filmin ardından ikinci film, tam 27 yıl sonrasını konu edinecek.

Tüm karakterlerin 27 yıl yaşlanmış halini izleyeceğimiz yeni filmde Pennywise'ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinler bir kez daha şeytani palyaço ile karşı karşıya gelecek. Ancak yıllar sonra bir araya gelen ekibin birbirlerini yeniden tanımaları da zor bir aşama olacak.

Artık evli bir adam olan Bill ve sevgilisinden şiddet gören Beverly başta olmak üzere, tanıştıklarından bambaşka hayatlar yaşayan eski arkadaşlar, bir kez daha el ele vermek zorunda kalacak.

It: Chapter Two'nun başrollerinde Beverly karakterine hayat verecek olan Jessica Chastain; ilk filmdeki Bill karakterine hayat verecek olan James McAvoy; çocukların kaybolmasına neden olan Pennywise yaratığını canlandıran Bill Skarsgard; Richie rolünde izleyeceğimiz Bill Hader; Adrian isimli bir karaktere hayat verecek olan başarılı Fransız oyuncu ve yönetmen Xavier Dolan; Eddie olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan James Ransone gibi isimler yer alıyor.

It: Chapter 2'nun ülkemizdeki izleyicileriyle 6 Eylül 2019'da buluşması beklenenler arasında yer alıyor.