Jared Leto Morbius karakteri için değişime başladı!

Jared Leto yeni rolü vampir Morbius için imaj değişikliğine gidiyor. İşte detaylar!

Jared Leto Morbius karakteri için değişime başladı!

Jared Leto yeni rolü vampir Morbius için imaj değişikliğine gidiyor. Oscar ve Altın Küre sahibi olan yakışıklı oyuncu Jared Leto, Marvel çizgi romanlarının tanınan kötü karakterlerinden vampir Morbius'a hayat vermek için hazırlıklarına başladı. 

Bir Rüya İçin Ağıt, Sınırsızlar Kulübü ve Bay Hiçkimse gibi birbirinden başarılı yapımlarda karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu, "Morbius" filminin hazırlıklarına başlamak için çok sevilen sakallarını kesti.

Leto'nun sakalları hayranları arasında oldukça popülerdi. Sakallarını kestiği videoyu da sosyal medya üzerinden paylaşan Jared Leto, "İşte başlıyor" diye yazdı.

Jared Leto Morbius karakteri için değişime başladı!

"Morbius, the Living Vampire" filmi, Venom'un gişede rekorlar kıran başarısının ardından, Sony'nin bir sonraki Örümcek Adam evreni spin-off filmi olmak için yeşil ışığını almıştı. Michael Morbius, nadir görülen kan bozukluğunu vampir yarasa DNA'sı ile tedavi etmeye çalışan bir biyologtu.

Bu prosedür onu, hayatta kalmak için başkalarının kanını içmek zorunda olan bir vampire dönüştürmüştü. Çizgi romanlarda Morbius ilk olarak Örümcek Adam'la çatışan bir kötü adam olarak okurların karşısına çıkmış, daha sonra bir anti-kahramana dönüşmüştü.

Yönetmen koltuğunu 44. Çocuk ve Düşmanı Korurken filmlerinden tanıdığımız İsveçli yönetmen Daniel Espinosa'nun üstleneceği filmin senaryosuna imza atanlar ise Burk Sharpless ve Matt Sazama ikilisi olacak. Filmin çekimlerinin önümüzdeki Şubat ayında başlaması bekleniyor.