Sinema

Mekanın sahibi geri geldi: Efsane filmin devamı geliyor!

Absürd komedi serisi Kolpaçino sinemaya geri dönüyor. Serinin dördüncü filmi için kolları sıvayan ekibin fotoğrafları da bunu doğruluyor.


Komedi filmlerini sevenler için muhteşem bir haberimiz var. Gülmeye çok ihtiyacımız olan şu günlerde sevindiren haber Kolpaçino ekibinden geldi. Paylaşılan fotoğraflara bakılırsa ekip, serinin dördüncü filmi için kolları sıvadı! Kolpaçino filmlerinin büyük bir kitle tarafından ilgi ile takip edildiği düşünüldüğünde bu haberin pek çok kişi tarafından memnuniyet verici olduğu da kesin. Filmlerde Galerici Şahin olarak bilinen oyuncu Serkan Şengül de paylaştığı fotoğraflar ile bu kitleye güzel haberi resmen vermiş oldu.

Mekanın sahibi geri geldi! Kolpaçino 4 resmen duyuruldu!

Kolpaçino hayatımıza ilk olarak 2009 yılında girdi. Biz filmi Tayfun, Özgür ve Sabri abi karakterleri sayesinde çok sevdik. Bundan tam iki yıl sonra yani 2011 yılında devam filmi çekildi ve bu kez filmin ismi Kolpaçino: Bomba idi. Ekip aynı ancak hikayeler farklıydı ve bu film de çok fazla izlendi. Kahkahaları havada uçuran filmlerden sonra beklenti yükselirken gişe anlamında da başarılı işler yapıldı. 2016 yılında Kolpaçino: 3. Devre filmi çekildi ve film 1.5 milyon kişi tarafından izlendi.

Kolpaçino serisine uzun bir ara verildi ancak filmler hayranları tarafından tekrar tekrar izlendi. 4 yıllık bir sessizliğin ardından güzel haberi ise filmlerde Galerici Şahin karakterini oynayan Serkan Şengül verdi. Şengül resmi Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile dördüncü filmin çekileceğini hayranlarına resmen duyurmuş oldu. Fotoğrafta Şafak Sezer ve Kolpaçino'nun senaryosunun gözükmesi her şeyi açık bir şekilde anlatmaya yetiyor.

Yorumlar
nikoniac
aynı eksenden farklı bir şey üretmeyen içi boş serinin devamı geliyormuş...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.