Sinema

Netflix Karakomik Filmler 2 bombasını patlattı!

Netflix ünlü isim Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler 2 adını taşıyan yapımını izleyicilere sundu. Haydi şimdi mısırları hazırlayın ve keyfinize bakın!


Herkesin bildiği gibi bugün de belirli bir saate kadar evde kalmak durumundayız. Zira YKS sınavından ötürü alınan önlemler çerçevesinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor ve bu kısıtlama saat 15.00'a kadar sürecek. Eğer evde keyifli vakit geçirmek istiyorsanız mısırları hazırlayın! Zira Netflix güzel bir sürpriz yaptı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler 2 isimli yapımını film severlere sundu. Aslında bu Haziran ayı içerikleri arasında planlanmış bir durumdu ancak filmin yayınlanması Haziran içeriklerini bilmeyenler açısında güzel bir sürpriz oldu.

Netflix Karakomik Filmler 2 bombasını patlattı!

Karakomik Filmler 2 de ilk yapım gibi iki farklı filmden oluşuyor. İzleyiciler için sunulan bu iki farklı film birer saatlik ve zaman geçirmek adına adeta biçilmiş kaftan niteliğinde. İlk film olan "Deli" en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak olan bir taksicinin gece mesaisinde başına gelen olayları konu alırken "Emanet" yetenek yarışmalarına katılarak ünlü olmanın peşindeki bir dansçının hikayesine yoğunlaşıyor. 

"Deli" olarak isimlendirilen ilk film 54 dakika sürüyor. Cem Yılmaz'ın burada biraz daha dramatik bir temayı işlediğini net bir şekilde söyleyebiliriz. "Emanet" adı verilen ikinci filmin ise diğerine oranla daha eğlence odaklı olduğunu ifade edebiliriz. İkinci filmin süresi ise 1 saat 2 dakika. Cem Yılmaz'ın özellikle son dönemlerde farklı projelerin peşinde olduğu bilinen bir gerçek ve bu projesi de alışılagelmişin dışında oldu.  Keyifli seyirler dileriz!

Yorumlar
Ertan
İğrenç tüm seri.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.