Sinema

Netflix'in yeni yerli filmi: Mücadele Çıkmazı

Netflix'in yeni filmi Mücadele Çıkmazı yakında izleyiciler ile buluşacak. Şimdi isterseniz gelin yapımı mercek altına alalım!


Türkiye'nin hali hazırda en popüler dijital platformu olan Netflix, yerli yapımlara bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Daha öncesinde Hakan: Muhafız, Aşk 101 ve Atiye gibi dizilerle adından söz ettiren platform bu sefer de Mücadele Çıkmazı isimli bir filmi aboneleri ile paylaşmaya hazırlanıyor. Söz konusu yapımda birçok ünlü ismin rol alması beklenirken, sıradan olmayan konular üzerinde durulacağı ifade ediliyor. Gelin şimdi filmi biraz mercek altına alalım ve daha yakından tanıyalım.

Netflix'in yeni yerli filmi: Mücadele Çıkmazı

Mücadele Çıkmazı adı verilen filmde demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi birçok ünlü oyuncu rol alacak. Bunların başında ise yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi haline gelen Çağatay Ulusoy geliyor. Ünlü ismin filmin başrol oyuncusu olarak nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor. Bunun haricinde filmin kadrosundaki diğer kişilerin de oldukça bilinen oyunculardan seçildiği görülüyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Şahin Ağa'sı olarak bilinen Turgay Tanülkü bunlardan yalnızca biri. Ayrıca Selen Öztürk ve Ersin Arıcı gibi oyuncular da filmde rol alacak.

Mücadele Çıkmazı'nın yönetmen koltuğu ise usta bir isme emanet. Ayla ve Müslüm gibi başarılı yapımların yönetmenliğini yapan Can Ulkay, Netflix'in yeni yerli filmi için isabetli bir tercih gibi gözüküyor. Film, hemen her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşı ile dikkat etmediğimiz kağıt toplayan gençlerin hikayesini ele alıyor. Bu anlamda yapımın içeriğinde aşk, trajedi ve aksiyon gibi birbirinden farklı sahneleri göreceğiz gibi gözüküyor.

Yorumlar
💎G@kko💎
Nestfilike rakip olan acun abemin platformunu tavsiye edim
Cevapla
X Artık Biliniyor
Ne içiyon sen genelde ?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.