Sinema

Shazam filminden yeni gelişmeler!

DC'nin merakla beklenen Shazam filminin çekimleri tamamlandı.

Shazam filminden yeni gelişmeler!

DC'nin merakla beklenen Shazam filminden sonunda yeni haberler alabildik.

DC her ne kadar sinema evrenini eline yüzüne bulaştırmış olsada kolay kolay pes edecek gibi durmuyor. Buna rağmen umutlu olduğumuz ve merak ettiğimiz yapımlar da yok değil. Hali hazırda bildiğiniz gibi Aquaman'in çekimleri de tam gaz devam ediyor. Gelen son bilgilere göre Zachary Levi'nin baş rolde yer aldığı Shazam filminin çekimlerinin tamamlandığı açıklandı.


Uzun süren çekim sürecinin ardından filmin yönetmeni olan David F. Sandberg, çekimlerin tamamlandığını kendi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Çoğunluğu Toronto'da yapılan bu çekimlerin bitimi sonrasında tabi ki diğer aşamalara geçilmiş.

Yani bu duyuru ile birlikte uzun sürecek prodüksiyon aşamasına geçildiğini de belirtmiş. Film montaj ve görsel efekt kısımlarının eklenme aşamasına geçti de diyebiliriz. Filmin ilk fragmanının ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil. 

Chuck dizisi ile hatırlayacağımız Zachary Levi'nin Shazam karakterine hayat verdiği filmde ayrıca Mark Strong, Adam Brody, Ross Butler ve Michelle Borth gibi oyuncular da bulunuyor.

DC'nin en önemli karakterlerinden biri olan Shazam 5 Nisan 2019'da sinemalarda olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.